CTDR1F-680K
CTDR1F-680K Central Technologies
ctdr1f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 77mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: 68UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 77mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH.