CTDR2F-331K
CTDR2F-331K Central Technologies
ctdr2f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 330UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 305mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
на замовлення 415 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 330UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 305mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.