CTDR3F-182K
CTDR3F-182K Central Technologies
ctdr3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 705mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Inductance: 1.8 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 705mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Inductance: 1.8 mH.