CTDR4F-182K
CTDR4F-182K Central Technologies
ctdr4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.031" (26.20mm)
Inductance: 1.8 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.031" (26.20mm), Inductance: 1.8 mH.