CTDR5F-562K
CTDR5F-562K Central Technologies
ctdr5f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: RADIAL LEADED DRUM CORE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 843mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.449" (36.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 mH
Current Rating (Amps): 4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED DRUM CORE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 843mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.449" (36.80mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 mH, Current Rating (Amps): 4 A.