CTDR6F-103K
CTDR6F-103K Central Technologies
ctdr6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: RADIAL LEADED DRUM CORE INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.16Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.500" (38.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED DRUM CORE INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.16Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.500" (38.10mm), Part Status: Active, Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 4 A.