CTDR6F-473K
CTDR6F-473K Central Technologies
ctdr6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: RADIAL LEADED DRUM CORE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.19Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.500" (38.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 mH
Current Rating (Amps): 1.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL LEADED DRUM CORE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 2.000" Dia (50.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.19Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.500" (38.10mm), Part Status: Active, Inductance: 47 mH, Current Rating (Amps): 1.4 A.