CTDRQ127F-220M
CTDRQ127F-220M Central Technologies
ctdrq127f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD DUAL INDUCTR/TRANSFRMR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height: 0.315" (8.00mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Series: 91.72 µH
Inductance - Connected In Parallel: 22 µH
Current Rating - Parallel: 4 A
Current Rating - Series: 2 A
Current Saturation - Parallel: 7.57 A
Current Saturation - Series: 3.78 A
DC Resistance (DCR) - Parallel: 50.3mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Series: 192mOhm Max
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22UH SMD DUAL INDUCTR/TRANSFRMR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height: 0.315" (8.00mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Series: 91.72 µH, Inductance - Connected In Parallel: 22 µH, Current Rating - Parallel: 4 A, Current Rating - Series: 2 A, Current Saturation - Parallel: 7.57 A, Current Saturation - Series: 3.78 A, DC Resistance (DCR) - Parallel: 50.3mOhm Max, DC Resistance (DCR) - Series: 192mOhm Max, Part Status: Active.