CTDRQ127F-2R2N
CTDRQ127F-2R2N Central Technologies
ctdrq127f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.2UH SMD DUAL INDUCTR/TRANSFRMR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height: 0.315" (8.00mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Series: 8.108 µH
Inductance - Connected In Parallel: 2.2 µH
Current Rating - Parallel: 12.5 A
Current Rating - Series: 6.23 A
Current Saturation - Parallel: 25.5 A
Current Saturation - Series: 12.7 A
DC Resistance (DCR) - Parallel: 9.2mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Series: 33.8mOhm Max
Написати відгук
Description: 2.2UH SMD DUAL INDUCTR/TRANSFRMR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height: 0.315" (8.00mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Series: 8.108 µH, Inductance - Connected In Parallel: 2.2 µH, Current Rating - Parallel: 12.5 A, Current Rating - Series: 6.23 A, Current Saturation - Parallel: 25.5 A, Current Saturation - Series: 12.7 A, DC Resistance (DCR) - Parallel: 9.2mOhm Max, DC Resistance (DCR) - Series: 33.8mOhm Max, Part Status: Active.