CTDS1608CF-333
CTDS1608CF-333 Central Technologies
ctds1608f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 33UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 190mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 100kHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 55 шт:
Написати відгук
Description: 33UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 190mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 100kHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.