CTDS1608CF-825
CTDS1608CF-825 Central Technologies
ctds1608f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 8200UH SMD SHIELD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 30.5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 100kHz
Frequency - Self Resonant: 1MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 mH
Current Rating (Amps): 20 mA
на замовлення 1750 шт:
Написати відгук
Description: 8200UH SMD SHIELD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 30.5Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 100kHz, Frequency - Self Resonant: 1MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 mH, Current Rating (Amps): 20 mA.