CTDS3308F-680M
CTDS3308F-680M Central Technologies
ctds3308f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 100kHz
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 100kHz, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.