CTDS3316PF-472
CTDS3316PF-472 Central Technologies
ctds3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.7UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 54mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 54mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.