CTDS3316PF-683
CTDS3316PF-683 Central Technologies
ctds3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 660mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Current - Saturation (Isat): 900mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 660mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Current - Saturation (Isat): 900mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.