CTDS5022PF-153
CTDS5022PF-153 Central Technologies
ctds5022f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 15UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 100kHz
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
на замовлення 166 шт:
Написати відгук
Description: 15UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 100kHz, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.