CTDS5022PF-223
CTDS5022PF-223 Central Technologies
ctds5022f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 100kHz
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Current - Saturation (Isat): 6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: 22UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 100kHz, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Current - Saturation (Isat): 6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.