CTDSS1005F-103M
CTDSS1005F-103M Central Technologies
ctdss1005f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Q @ Freq: 48 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Q @ Freq: 48 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2 A.