CTDSS1005F-104K
CTDSS1005F-104K Central Technologies
ctdss1005f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.