CTDSS1005F-225
CTDSS1005F-225 Central Technologies
ctdss1005f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: MOLDED POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 6.5Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLDED POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 6.5Ohm Max, Q @ Freq: 55 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 100 mA.