CTDT1608CF-473
CTDT1608CF-473 Central Technologies
ctdt1608f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 47UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.259" L x 0.175" W (6.58mm x 4.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 340mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 340 mA
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 47UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.259" L x 0.175" W (6.58mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 340mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 340 mA.