CTDT3316PF-223
CTDT3316PF-223 Central Technologies
ctdt3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 84mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 22MHz
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 84mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 22MHz, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.