CTE526HNAF-100294
CTE526HNAF-100294 Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 0.04UH TUNABLE COIL
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Height: 0.512" (13.00mm)
Q @ Freq: 80 @ 100MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 40 nH
на замовлення 1008 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.04UH TUNABLE COIL, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Height: 0.512" (13.00mm), Q @ Freq: 80 @ 100MHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 40 nH.