CTE526HNAF-100297
CTE526HNAF-100297 Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 0.14UH TUNABLE COIL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±3%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Height: 0.512" (13.00mm)
Q @ Freq: 100 @ 100MHz
Inductance: 140 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.14UH TUNABLE COIL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±3%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Height: 0.512" (13.00mm), Q @ Freq: 100 @ 100MHz, Inductance: 140 nH.