CTEP105HF-3R0M
CTEP105HF-3R0M Central Technologies
ctep105hf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3.00UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 23.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 3 µH
Current Rating (Amps): 7.2 A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.00UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 23.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Part Status: Active, Inductance: 3 µH, Current Rating (Amps): 7.2 A.