CTEP105HF-R15N
CTEP105HF-R15N Central Technologies
ctep105hf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 0.15UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 2.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 55A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 20 A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.15UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 2.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 55A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 20 A.