CTEP125UF-2R2M
CTEP125UF-2R2M Central Technologies
ctep125u.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.2UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 5.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Inductance: 2.2 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.2UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 5.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Inductance: 2.2 µH.