CTF2012SF-401M10R
CTF2012SF-401M10R Central Technologies
ctf2012sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: CMC 10A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 1.220" (31.00mm)
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 10A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical, 4 Leads (Open), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 1.220" (31.00mm), Current Rating (Max): 10A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Part Status: Active.