CTFCF-102K
CTFCF-102K Central Technologies
ctfcf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 8.6Ohm Max
Q @ Freq: 70 @ 250kHz
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.031" (26.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 210 mA
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 8.6Ohm Max, Q @ Freq: 70 @ 250kHz, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.031" (26.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 210 mA.