CTFCF-182K
CTFCF-182K Central Technologies
ctfcf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 16Ohm Max
Q @ Freq: 62 @ 250kHz
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.031" (26.20mm)
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 170 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 16Ohm Max, Q @ Freq: 62 @ 250kHz, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.031" (26.20mm), Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 170 mA.