CTFCF-2R5K
CTFCF-2R5K Central Technologies
ctfcf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.5UH POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.031" (26.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.5UH POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.031" (26.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.5 µH, Current Rating (Amps): 4.1 A.