CTGS104F-471K
CTGS104F-471K Central Technologies
ctgs104f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 470UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.53Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 350mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 470UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.53Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 350mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 470 µH.