CTGS105F-4R7M
CTGS105F-4R7M Central Technologies
ctgs105f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.7UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH.