CTGS137F-4R7M
CTGS137F-4R7M Central Technologies
ctgs137f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.7UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm
Q @ Freq: 25 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 36MHz
Current - Saturation (Isat): 13A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.287" (7.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 7 A
на замовлення 300 шт:
Написати відгук
Description: 4.7UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm, Q @ Freq: 25 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 36MHz, Current - Saturation (Isat): 13A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.287" (7.30mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 7 A.