CTGS32F-100M
CTGS32F-100M Central Technologies
ctgs32f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 18 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 34MHz
Current - Saturation (Isat): 900mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 18 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 34MHz, Current - Saturation (Isat): 900mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.