CTGS32F-180M
CTGS32F-180M Central Technologies
ctgs32f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 18UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 460mOhm Max
Q @ Freq: 18 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 28MHz
Current - Saturation (Isat): 750mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
на замовлення 150 шт:
Написати відгук
Description: 18UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 460mOhm Max, Q @ Freq: 18 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 28MHz, Current - Saturation (Isat): 750mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.