CTGS32F-681K
CTGS32F-681K Central Technologies
ctgs32f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 680UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 18Ohm Max
Q @ Freq: 43 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 4.3MHz
Current - Saturation (Isat): 110mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 85 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 680UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 18Ohm Max, Q @ Freq: 43 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 4.3MHz, Current - Saturation (Isat): 110mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 85 mA.