CTGS43F-330K
CTGS43F-330K Central Technologies
ctgs43f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 33UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 540mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 640mA
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
на замовлення 533 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 33UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 540mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 640mA, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH.