CTGS43F-3R9M
CTGS43F-3R9M Central Technologies
ctgs43f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3.9UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 76mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.98A
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 µH
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 3.9UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 76mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.98A, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 µH.