CTGS53F-221K
CTGS53F-221K Central Technologies
ctgs53f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2200UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.177" W (5.00mm x 4.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 6.2MHz
Current - Saturation (Isat): 250mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2200UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.177" W (5.00mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 6.2MHz, Current - Saturation (Isat): 250mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH.