CTGS53F-222J
CTGS53F-222J Central Technologies
ctgs53f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 220UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.177" W (5.00mm x 4.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 2.3MHz
Current - Saturation (Isat): 53mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 220UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.177" W (5.00mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 2.3MHz, Current - Saturation (Isat): 53mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH.