CTGS53F-471K
CTGS53F-471K Central Technologies
ctgs53f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.177" W (5.00mm x 4.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.9Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 4.6MHz
Current - Saturation (Isat): 180mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm)
Inductance: 470 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700UH SMD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.177" W (5.00mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.9Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 4.6MHz, Current - Saturation (Isat): 180mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm), Inductance: 470 µH.