CTGS54F-1R5M
CTGS54F-1R5M Central Technologies
ctgs54f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1.5UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4.7 A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.5UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 4.7 A.