CTGS73F-151K
CTGS73F-151K Central Technologies
ctgs73f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 150UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 750mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 150UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 750mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Part Status: Active, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.