CTGS73F-220M
CTGS73F-220M Central Technologies
ctgs73f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.07 A
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: 22UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.07 A.