CTGSR74BF-121M
CTGSR74BF-121M Central Technologies
ctgsr74bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 120UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.321" L x 0.289" W (8.15mm x 7.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 680mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 490 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 120UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.321" L x 0.289" W (8.15mm x 7.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 680mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Part Status: Active, Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 490 mA.