CTGSR74BF-4R7N
CTGSR74BF-4R7N Central Technologies
ctgsr74bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4.7UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.321" L x 0.289" W (8.15mm x 7.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.15 A
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.321" L x 0.289" W (8.15mm x 7.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.15 A.