CTGSR74BF-820L
CTGSR74BF-820L Central Technologies
ctgsr74bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 82UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.321" L x 0.289" W (8.15mm x 7.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 430mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 620 mA
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 82UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.321" L x 0.289" W (8.15mm x 7.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 430mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Part Status: Active, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 620 mA.