CTH6EF-103J
CTH6EF-103J Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: MINIATURE AXL POWER LINE CHOKE
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 75Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 270kHz
Current - Saturation (Isat): 30mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 52 mA
на замовлення 9990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINIATURE AXL POWER LINE CHOKE, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 75Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 270kHz, Current - Saturation (Isat): 30mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 52 mA.