CTH6EF-122K
CTH6EF-122K Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1200UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 9Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 940kHz
Current - Saturation (Isat): 87mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 1.2 mH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1200UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 9Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 940kHz, Current - Saturation (Isat): 87mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 1.2 mH, Current Rating (Amps): 150 mA.