CTH6EF-150K
CTH6EF-150K Central Technologies
cth6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 15UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Current - Saturation (Isat): 790mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 1240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 15UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Current - Saturation (Isat): 790mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.